Home Dernekten Haberler Ankara’da Endüstri 4.0 Konuştuk!

Ankara’da Endüstri 4.0 Konuştuk!

by digit4turkey

21 Şubat 2019 tarihinde Ankara Sanayi Odası’nda TÜSİAV ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Ankara 4. Sanayi Devrimi Yolunda etkinliğimizde katılımcılarımız ve misafirlerimizle Endüstri 4.0 konuştuk. Etkinlik konuşmacılarımızı ve etkinlikten yansıyan fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sırasıyla Digit4Turkey Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ali Rıza ERSOY, TÜSİAV Başkanı Sn. Veli SARITOPRAK, ASO Başkanı Sn. Nurettin ÖZDEBİR, Ankara Üniversitesi Rektörü – ASTAM Sn. Prof. Dr. Erkan İBİŞ tarafından yapılan açılış konuşmaları sonrasında başlayan ilk panelimizde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü-Bilim, Teknoloji ve Sanayi Eğitimi Daire Başkanı Sn. Zübeyde ARSLANOĞLU moderatörlüğünde Ankara Üniversitesi ASTAM Müdürü Sn. Prof. Dr. Murat EFE, Teknosis A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Faruk Ağa Yarman,Webolizma Ajans Başkanı Sn. Ecevit SARAÇ ve Serdar Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Serdar TÜTEK bizlere değerli bilgilerini aktardılar.

Paydaş Sunumlarımızda üyelerimiz Kuka Ülke Müdürü Sn. Kağan Abidin, Verda Hukuk Kurucu ve Yönetici Ortağı Sn. Nafiz Özgür Rifaioğlu ve Deloitte Senior Manager Sn. Gürkan Saçıkara sunumlarını gerçekleştirdi. Ardından yönetim kurulu üyemiz ve medya liderimiz Sn. Nedim Zeper moderatörlüğünde üyelerimiz Hannover Fairs Turkey firmasından Proje Satış ve İş Geliştirme Direktörü Sn. Murat Bayazit, Axa Sigorta firmasının CEO’su Sn. Yavuz Ölken ve Solutera firmasının Genel Müdürü Cem Kışla ile birlikte panelimiz gerçekleşti.

Related Articles