Home Üyelerden Haberler Avrupa İş Ödülleri’nden Türk Firması REKA’ya “Ulusal Kazanan” Ödülü

Avrupa İş Ödülleri’nden Türk Firması REKA’ya “Ulusal Kazanan” Ödülü

by digit4turkey

Reka Elektromekanik Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş., RSM tarafından desteklenen Avrupa’nın en büyük iş rekabeti olan 2017-18 Avrupa İş Ödülleri’nde “Ulusal Kazanan” seçildi. Reka Elektromekanik Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.,Aralık ayında yayınlanan iş mükemmellik listesinde yer alan, ‘Gözetlenecek Olanlar’ olarak tanımlanan, 2.898 işletmeden seçildi ve üst düzey iş dünyası liderleri, politikacılar ve akademisyenler de dahil olmak üzere bağımsız yargıçlar tarafından Ulusal Kazanan olarak seçildi. Ödüller kategorisinde Türkiye’deki işletme “Yılın Yeni İş Ödülü”nü almaya hak kazandı. Reka Elektromekanik Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. şimdi rekabetin son aşamasında Türkiye’yi temsil edecek.

Reka Elektromekanik Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 22 ve 23 Mayıs’ta Varşova’ya gidecek ve yarışmada yer alacak bir zirveyi tamamlayacak ve hem iş konularında hem de RSM’nin sponsor olduğu 2017/18 Avrupa İş Ödülleri için genel kategori kazananların katılacağı gala törenine katılacak. 

Reka Elektromekanik Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ayrıca şu an diğer ülke kazananları ile oylama şeklinde yarışmaya devam ediyor. İlgilenenler Reka A.Ş. videosunu görüntülemek ve oy vermek için bu adrese erişiyor. 

Endüstri 4.0 planlaması

Reka A.Ş. 2014 yılında Manisa Muradiye Sanayi Bölgesinde 2000 m2 kapalı alanda kablo gruplama alanında özellikle beyaz eşya, ısıtma-soğutma, dijital ve ticari buzdolabı sektörlere tedarikçi olarak faaliyet göstermek amacıyla, toplamda 3 çalışan ile kuruldu. 2015 sonunda 4.000 m2 kapalı, toplamda 5000 m2 açık alanlı kendi binasına taşındığında çalışan sayısı 35 e yükselmişti. Standart yan sanayici kimliğinden müşterileriyle ortak kararlar alabilen stratejik partner haline gelmeyi hedefleyen REKA A.Ş. ikinci fabrikasını Endüstri 4.0 a uygun kurmayı planlıyor.

Kaynak: CNN Türk

Related Articles