Home Dernekten Haberler Kocaeli Gönüllüleri’nden Haber Var!

Kocaeli Gönüllüleri’nden Haber Var!

by digit4turkey

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 Derneği’nin Kasım 2017 ayında başlayan yolculuğu; Kocaeli Gönüllülerinin de bu yolculuğa dahil olmasıyla, hızlanarak, devam ediyor.  

İlk kez, 15.Ekim.2019 tarihinde bir araya gelen gönüllülerimiz; Yönetim Kurulu Başkanımız Sn, Ali Rıza Ersoy’un da telekonferans aracılığıyla dahil olduğu ikinci toplantıda, son derece keyifli ve verimli bir günü daha birlikte paylaşma fırsatı buldular. Yürütme Kurulu üyelerinin ve görevlerinin de belirlendiği bu toplantı sonunda karar alındı.

KOCAELİ GÖNÜLLÜLERİ YÜRÜTME KURULU

Başkan

Kadir Nozoğlu

KAMU VE ÜYE İLİŞKİLERİ

Ercan Adaşlık

ETKİNLİKLER, KURUMSAL, DİJİTAL VE MEDYA LİDERİ

Gülşen Özal YÜKSEK EĞİTİM ÖĞRETİM

Yıldız Şahin

SPONSOR İLİŞKİLERİ

Dilek Erdal

STRATEJİ, AR-GE VE PROJELER

Ferah Göktürk ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE STARTUP İLİŞKİLERİ

Alicem Çatak BİLİM VE TEKNOLOJİLER

Taylan Özkan

SAYMAN

Emrah Aydemir

“Dijital Dönüşüm Konusunda Farkındalık Yaratarak Kişileri ve Şirketleri Harekete Geçirmek” misyonuyla çalışmalarına başlayan gönüllülerimizin öncelikli hedefi; yakın gelecekte şubeleşmek. Bunun için gerekli alt yapıyı sağlam ve sağlıklı bir zemin üzerinde oluşturmak için çalışmalarına başlayan Kocaeli Gönüllüleri Yürütme Kurulu; konuyla ilgilenen herkesin davetli olacağı ve yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladıkları tanıtım etkinliği için de kolları sıvadı. Kocaeli Gönüllüleri Yürütme Kurulu Başkanı Sn. Kadir Nozoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinlik; Dernek Başkanımız Sn. Ali Rıza Ersoy’un Derneğimiz ve faaliyetlerini tanıttığı sunumuyla devam edecek. Diğer sunum başlıkları ve panel konuşmacılarının kimler olduğunu ise; ilerleyen günlerde hep birlikte öğreneceğiz.

Related Articles